Diagnoza rozwoju psychoruchowego dziecka – nowe narzędzie w Gabinecie Psychologa Dziecięcego

Szanowni Państwo,

Podążając za rosnącym zapotrzebowaniem oraz za najnowszymi trendami w diagnozie rozwoju dziecka niezwykle miło mi poinformować, iż Gabinet Psychologiczno-Pedagogiczny w Bydgoszczy został doposażony o najnowsze narzędzie służące diagnozie rozwoju psychoruchowego dziecka.
KORP czyli Karty Oceny Rozwoju Psychoruchowego, bo o tym narzędziu mowa, pozwalają na diagnozę dzieci już od 1. miesiąca życia. Wiedząc jak ważna jest wczesna interwencja w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka psycholog dziecięcy orientuje zakres działań z dzieckiem i rodzicami już od okresu niemowlęcego. Jeśli niepokoją Państwa pewne zachowania dziecka, niezależnie od wieku, miesiąc, pół roku, 5 czy 10 lat, warto udać się na konsultację do psychologa dziecięcego i sprawdzić, czy nasze dziecko rozwija się prawidłowo, zgodnie z oczekiwaniami rozwojowymi, by w razie potrzeb podjąć odpowiednie kroki terapeutyczne. Pamiętajmy – im wcześniejsza interwencja tym większa szansa na całkowite zniwelowanie towarzyszących trudności/zaburzeń.

Więcej o narzędziu KORP tutaj:

http://www.komlogo.pl/index.php/kategorie/diagnoza/karty-oceny-rozwoju-psychoruchowego-detail

Gabinet Psychologiczno-Pedagogiczny w Bydgoszczy zaprasza do zapisów na diagnozę rozwoju psychoruchowego dzieci z wykorzystaniem narzędzia KORP. Uwaga! Promocyjna cena do końca kwietnia! Szczegóły pod numerem telefonu 728-573-513.
Diagnozę wykonuje Kinga Dziewiątkowska-Kozłowska – psycholog dziecięcy, pedagog-terapeuta.